Affenpinscher

خصوصیات رفتاری آفِن پینچِر به تریرها شبیه می باشد اما بر خلاف آنها با سایر سگها و حیوانات خانگی کنار می آید خصوصاً اگر از سنین پایین با آنها بزرگ شود. شجاع ، لجباز ، بازیگوش و شلوغ است. یک مدافع نترس. بسیار احساساتی و جذاب. از بودن در کنار اعضای خانواده لذت می برد. آموزشهای او باید با دقت و حوصله انجام گیرد. کارهای معمولی را خیلی سریع می آموزد. برای کودکان پیشنهاد نمی شود. نسبت به غذا و وسایل بازیش حالت دفاعی دارد. به شرط آنکه دما بالای ۲۰ درجه باشد به کوهنوردی علاقه دارد. غالباً پارس می کند. بیشتر برای خانواده های شلوغ و پر جنب و جوش پیشنهاد می شود.    طول عمر: حدود ۱۰-۱۲سال.

سگ

chinese crested

هنوز هم در نژاد چاینیز کرستد ، نوع بی موی آن کم یاب است. این سگ ، شیرین ، سر زنده ، بازیگوش و با نمک می باشد. آنها عاشق بقل شدن و لبخند هستند. نسبت به کودکان با محبت اند اما باید به کودکان تذکر داد که در هنگام بازی با آنها خشن برخورد نکنند چرا که این نژاد به دلیل نداشتن مو می تواند آسیب پذیر باشد. آنها دوستان سرگرم کننده ای هستند. باهوش و حواس جمع. باید آنها را در تولگی اجتماعی کرد و به صداهای بلند عادت داد تا در بزرگسالی برایشان مشکلی به وجود نیاید. به راحتی با سایر حیوانات خو می گیرد ، عادت به پارس کردن ندارد و عاشق پریدن و کندن زمین است. خیلی به صاحب خود عادت می کند و خو می گیرد آنقدر که به سختی می تواند صاحب جدیدی را بپذیرد. طول عمر: حدود ۱۰-۱۲ سال.

سگ

LowChen

در ظاهر شبیه یک سگ بزرگ ولی یک سگ کوچک است. از نادرترین و گرانترین سگهای جهان به شمار میرود. این سگ بسیار دوستانه و هوشمند است

سگ

Bedlington Terrier

این سگ که برره ای شکل است از ظاهر دوستانه ای برخوردار است. آنها سر گلابی شکل ، گوش مثلثی و خز که شبیه موهای مجعد از گوسفند دارند. این سگ جنگنده است. دلیل این کار این است که سگ مورد استفاده برای شکار حشرات موذی و خز حیوانات دیگر را از صدمه زدن به سگ جلوگیری کرد

سگ

Lagotto Romagnolo

این یک سگ همراه منحصر به فرد است

سگ

Puli

این سگ روستایی مجارستانی محبوبی است که بسیار کوچک و سبک است

سگ

Xoloitzcuintli

این سگ به عنوان مو مکزیکی شناخته میشود. نه تنها واقعیت آن است که بی مو ، بلکه به دلیل آن است گردن دراز ، خفاش گوش ، چشم بادام و بدن براق.

سگ

Neapolitan Mastiff

این سگ که در فیلم هری پاتر هم استفاده شده دارای ظاهری بسیار نیرومند است

سگ

Cambodian Razorback Dog

یکی از بیشترین سگها در حاشیه کشورها

سگ

Bergamasco

این سگ در واقع با کوتاه ، خز صاف که در نهایت در این راه منحصر به فرد تشک زاده به عنوان سگ افزایش می یابد.

سگ